Steunpunt NO schreef:Jazeker nog altijd hoor.
Nog altijd ben ik mensen met raad en daad terwille om de R4 rijdend te houden.
Steunpunt van de R4 Club houdt volgens mij niet in dat je dagelijks een bijdrage moet leveren aan dit forum.
Maar ik vond het jammer dat een nieuwe R4 rijder wordt doorverwezen naar Belgie, terwijl die dingen binnen de club ook wel te krijgen zijn hoor.
In dit land zijn er echt nog wel meer mensen met de R4 actief dan enkel diegenen zich op dit forum profileren.
Groetjes
Harry
Beste Harry,
Met verbazing heb ik je reactie gelezen.
Je zegt dat je als steunpunt van de club nog niet dagelijks op het forum behoeft te kijken.
Daar heb je helemaal gelijk in. Er is in het leven immers meer dan een renault 4 club.
Echter wat mij wel verbaasd is dat u aangeeft dat u Steunpunt van de R4 club bent.
Aan de ander kant verklaard u dat u gestopt bent met uw club hobby. (zie advertentie op marktplaats )
Wegens beëindiging clubhobby aangeboden 3 stuks
Kunststof houderplaatjes om de clubsticker op te plakken voor montage op de grille.
Ze zijn ontworpen en in een beperkt aantal gemaakt door de bekende beeldend kunstenaar Robert Jansma
Voor R4 Clubleden een unieke kans om nog een dergelijk hebbedingetje te scoren
[Einde Quote advertentie marktplaats]
In het verleden is er eens gekozen om een steunpunt te maken..
Zijn het bijvoorbeeld magazijn spullen die u te koop aanbied, of is dat uw eigenvoorraad?
Er is in het verleden voor een steunpunt gekozen zodat we een landelijke dekking zouden hebben waar mensen hun onderdelen konden halen?
Toen het magazijn in nog in de Wormer (Noordholland) zat kan ik me daar wat bij voorstellen om ook in het oosten van het land een depot te hebben.
Echter sinds ruim een jaar zit het Magazijn centraal in het land, en dan schiet een steunpunt in die zin z’n doel voorbij.
Kunt u mij eens uitleggen wat het steunpunt in releatie met de R4club precies (nog) inhoud?
Als u namelijk in het geheel geen binding meer heeft met de R4club (wat u eigenlijk aangeeft) behalve dan het aanbieden van eigen voorraad onderdelen dan kan de naam Steunpunt NO een missleidende naam zijn. Leden kunnen dan denken dat ze te maken hebben met de club en dat is in dat geval dan niet zo.
Met vriendelijke groet
Otogazzi
ps mijn eerdere aanbod voor eeen ruil tussen uw spullen en m'n klavert 4
geld nog steeds
Moto Guzzi Cal.III, Renault Megane Scenic (TOTALL-LOSS), Renault Kangoo, R4 GTL 'Novier', R4F6 COMBI 'het project', en sinds het Reeuwijktreffen ook een Bezem.