15 jaar R4 ééndags evenement

Leuke verhalen, spannende belevenissen en lekker kletsen over andere R4 zaken.
.....Oftewel de gezelligste rubriek van dit forum!

Moderators: R4F6GTX Automaat, Rik H., Mark4GTL, Nando

Plaats reactie
Gebruikersavatar
RenateR6
Berichten: 53
Lid geworden op: ma aug 07, 2006 6:03 pm
Locatie: Berkel en Rodenrijs

15 jaar R4 ééndags evenement

Bericht: # 82136Bericht RenateR6 »

Hoi hoi luitjes,
omdat ik er nog niemand over heb zien schrijven doe ik het maar .

Op 15 oktober was het zover: een ééndagsevenement mét de viering van het 15jarig bestaan van de club.

Omdat wij nog niet zo heel lang lid zijn én omdat wij bij het weekend in Baarle maar één dag erbij konden zijn, vonden wij het voor onszelf wel een must om er bij te zijn en daar hebben we geen spijt van gekregen.
Zoals we in Baarle een warm welkom hebben mogen smaken, was het in Loenen niet minder en de opkomst was naar ons idee ook prima.

In "de Vrijbuiter" lazen we het verslag van de recente vergadering die niet echt gladjes schijnt te zijn verlopen maar daar was nu niet veel van te merken, we kunnen natuurlijk niet uit ervaring spreken maar dit lijkt ons een prima bestuur. Temeer daar ze ook op een hele leuke manier de vrijwilligers hebben bedankt, en hoe ze met nieuwe leden (lees ons) omgaan. Hulde hiervoor.

Verder hebben we kennis kunnen maken met het magazijn, een waar paradijs voor de R4 (R6) liefhebber die veel zelf aan zijn/haar "voiture" wil doen. wij zullen ons daar in de nabije toekomst zeker weer laten zien.

Ook was de rondrit erg leuk en interessant om te doen, vooral het huisje van Theo Jans en wat daar allemaal in stond was een feest der herkenning (sjee zijn we al zo oud ??)
Als klap op de vuurpijl hebben we van een uitstekende "snert"maaltijd genoten.

Kortom een meer dan leuke dag gehad en leuke mensen ontmoet.
Dank jullie.

Greetzzz Renate en Marjanne

P.S. iemand foto's ?
Een R6 is geen anderhalve R4
Gebruikersavatar
Jan-San
Berichten: 325
Lid geworden op: di jan 07, 2003 2:00 am
Locatie: Maastricht

Bericht: # 82145Bericht Jan-San »

Jammer dat ik er niet bij kon zijn! Volgende keer weer....das zeker nog een hele poos. :cry:
Gebruikersavatar
Le Car
Berichten: 923
Lid geworden op: di sep 02, 2003 2:00 am
Locatie: Zaandam
Contacteer:

Bericht: # 82151Bericht Le Car »

nieuwjaars receptie.. :lol:
Vroeger maakte het niet uit welk bier je dronk, maar toen dacht je ook dat alle meisjes hetzelfde waren.
Plaats reactie