Pagina 1 van 1

verhoogd stationair toerental

Geplaatst: za mei 22, 2010 8:53 pm
door Rudolf2
Hallo aanwezigen,

Vorige week het gaspedaal vervangen door een identiek exemplaar (behoudens het versleten lagerbusje), alles weer op dezelfde manier vastgezet, en nu blijkt de motor in warme toestand opeens veel meer toeren te maken, zo zonder toerenteller zou ik zeggen /- 3000. Hij startte de eerste keer normaal, en ging snel dfaarna omhoog in zń toeren.
Mij zul je nooit horen beweren dat dit erg lekker rijdt...oftewel, wat kan ik hier aan doen?

Groeten, Rudolf

Re: verhoogd stationair toerental

Geplaatst: za mei 22, 2010 10:26 pm
door RVIER
he rudolf,

Is de terugrtrekveer wel goed gemonteerd? Of blijft hij ergend hangen?
Kennelijk blijft de gasklep openstaan.
De afstelling moet gebeuren met de schroeven op de carbuarteur en dan moet de kabel een beetje ruimte hebben.

vr gr Fons

Re: verhoogd stationair toerental

Geplaatst: zo mei 23, 2010 1:48 am
door R4F6GTX Automaat
Ik denk dat je gaskabel gewoon te strak staat... wat vrij logiesj is na het vervangen van een gammel gaspedaaltje
RVIER schreef: De afstelling moet gebeuren met de schroeven op de carbuarteur en dan moet de kabel een beetje ruimte hebben.

vr gr Fons
aan de kabel zelf dan, (aan de carburateur kant, niet aan het stationair schroefje

Re: verhoogd stationair toerental

Geplaatst: zo mei 23, 2010 4:04 pm
door Rudolf2
Dat lag ik vannacht in bed ook ( alsof je dan niks beters te doen hebt....) Inmiddels iets losser gezet, en jawel, opgelost. Wat kan het leven toch simpel zijn :D

Rudolf