bij de apk kijken ze niet naar typegoedkeuring op de kentekenplaat. ikzelf werk bij een bmw garage en sinds kort is dat geen apk afkeur meer. verder laat ik mijn originele platen gewoon in de auto liggen zodat ik bij een controle kan laten zien dat het wel goed zit. verder denk ik dat oom agent daar niet zo moeilijk over zal doen. zo'n agent weet ook wel dat een r4 een hobby is en over het algemeen rustige rijders zijn.
in ieder geval bedankt voor de waarschuwingen en tips
Die agent denkt oog god daar gaat weer zo'n oude roestbak.... Dus die blauwe platen zullen niet opvallen. Hij zal je dan hoogstens naar je apk vragen.... totdat die t bouwjaar van je 4tje ziet dan ben je de lul
Ik vind dat als je kenteken bijvoorbeeld 41-LF-DN is, blauw toch een beetje vreemd is, iedereen die de codes een beetje kent ziet toch dat die auto jonger is. Blauw hoort op oud! Nepblauw is lelijker dan geel.
Maar ja, dat is persoonlijk...
Mijn eerste auto: Renault 4 GTL, 1984
Daarna: Renault 4 L uit 1990
Nu: Renault 4 F4 uit 1974
of doe zo als in frankrijk vóór de oorlog ,zwart geschilderd balkje met witte verf je nummer erover, das pas upper-pimp en geen gendarme die er wat van kan zeggen want het is geen 'valse' kentekenplaat