Daarnet ø 19.00 uur, zag ik op de Boschstraat in Breda een blauwe 4 het hoekje omscheuren, richting het Casino.
Ik vol overgave, notabene met de Kangoo nog net door heeeel donker oranje erachteraan. Voor de verkeerslichten bij de parking van het Chassee,
keek een mevrouw in de 4 met gesloten Alpine velgen mij opvallend aan en ik deed niks, ik zwaaide nog niet eens, alleen een BIG smile op mijn gezicht verraadde dat dit me erg goed deed.
Gelukkig had ze een clubsticker.
Renault 4F4 combi 1988 pompiers (niet origineel)
Renault Estafette Alouette 1973 pompiers, origineel "tres bon etat''
Renault Kangoo Family 2016
Fiat Panda
Tandemasser gevuld met een heteluchtballon
Vandaag een lichtgrijze, smerige Savane in de buurt van Rhenen met een sjagrijnige muts erin. En nee, ik zwaaide omdat je een leuk soort auto hebt, niet omdat je zelf zo lelijk kijkt(/bent)!
"Ga de waarheid niet verwarren met de mening van de meerderheid"
R4F6GTX Automaat schreef: ...met een sjagrijnige muts erin. En nee, ik zwaaide omdat je een leuk soort auto hebt, niet omdat je zelf zo lelijk kijkt(/bent)!