Pagina 1 van 1

Renault Garage omgeving Tilburg

Geplaatst: di sep 11, 2007 12:58 am
door TO@R4GTL
Ben op zoek naar een garage in de buurt van Tilburg waar ik de verlichting van mij R4 kan laten maken.
De stadslichten doen het wel, dimlicht en grootlicht niet meer. Zelf met de hulp van een technische huisgenoot, kunnen we het probleem niet vinden.

Wie o wie kent een garage in de buurt van Tilburg waar hij/ zij zijn/ haar R4tje al eens heeft achtergelaten en weer gerepareerd heeft opgehaald? (en hier dus goede ervaringen mee heeft?)

Ben benieuwd!

Groetjes
Theo

Geplaatst: di sep 11, 2007 7:34 am
door schoapke
eigenlijk is het antwoord "geen" ze hebben de kennis niet meer in huis en dat wordt dan opzoeken proberen weer kijken en weer proberen.
Dat kan je zelf ook en vraag je geen € 60,= per uur.

controleer eerst zelf nog eens de twee kanten; is de zekering niet kapot en heb je wel een goede massa bij de lamp. Daar tussen zit eigenlijk alleen maar draad en kabelbreuk komt bij mijn weten niet zo heel vaak voor. Voor de zekering zit dan nog de bediening, maar daar is ook zelden iets mis mee.

sccs met je speurwerk

Geplaatst: di sep 11, 2007 8:32 am
door R4F6GTX Automaat
Zet eens een andere schakelaar erop

als je € 60 per uur wilt gaan betalen mag je ook naar mij komen :lol: (voor minder ook trouwens)

Heb je stroom op de schakelaar?

Geplaatst: di sep 11, 2007 9:19 am
door brecht
psies. pak een multimeter (of een testlampje ) en ga vanaf je lamp tot aan je schakeleraar of tot aan de zekering na of je stroom hebt.

Da's ht zonde om door een garage te laten doen.

Geplaatst: di sep 11, 2007 1:20 pm
door jbeekmann
met een spanningszoeker kan je zelfs halverwege in het snoertje prikken om te kijken of er nog spanning op staat.

Geplaatst: di okt 02, 2007 8:28 pm
door TO@R4GTL
YES!

na het weekend een bezoekje te hebben gebracht aan het R4 magazijn, is na het inzetten van een nieuwe schakelaar mijn verlichting weer tiptop!

ook de achterklepveer, de plastic 'onderkant' van mijn stuurkolom kan ik van mijn lijst afvinken.

volgende stap is de lager rechtervoorwiel vervangen, zal vanavond eens inlezen op het forum.

oh echt heerlijk als het rommelen aan mijn bakkie nu eens lukt!

bedankt voor jullie nuttige reacties!

groetjes
TO

Geplaatst: za okt 13, 2007 12:30 am
door marco
Garage Leypark. Condorstraat 13.