Pagina 1 van 1

Ook nieuw: RVIER

Geplaatst: ma nov 06, 2006 1:40 am
door RVIER
Hallo allemaal.

ik heb me ook maar eens aangemeld. Al lang R-4 rijder (en sleutelaar) en ook al best lang lid van de R4-club (lidnummer 419)

Rijdt R4 omdat ze best goed rijden en ze je het 150 km/uur gevoel geven bij 90 km/uur. Scheelt met name in de hoogte van de boetes

Heb er al enkele gehad:
R4 72, R4 81, R4F6 84(?), en heb er nu nog enkele R4 84, R4 84, Rodeo 6 75 en rodeo6 77.

met vriendelijke groet,

Fons

Tip: zet er eens een echt goede bestuurdersstoel in, dan kan de R4 zich qua comfort met alle auto's meten.

Re: Ook nieuw: RVIER

Geplaatst: ma nov 06, 2006 1:04 pm
door Neeelz
[quote="RVIER"]Scheelt met name in de hoogte van de boetes

Welkom op het forum Fons!

Re: Ook nieuw: RVIER

Geplaatst: ma nov 06, 2006 1:08 pm
door Hanz
RVIER schreef:Heb er al enkele gehad:
boetes?

Re: Ook nieuw: RVIER

Geplaatst: ma nov 06, 2006 1:33 pm
door Mark4GTL
Hanz schreef:
RVIER schreef:Heb er al enkele gehad:
boetes?
dat was mijn idee ook

Geplaatst: ma nov 06, 2006 1:47 pm
door Willem de Zwijger
Uiteraard welkom Fons. En wellicht wil je met ons delen wat er bij jou precies als goede bestuurderstoel in zit ?

Geplaatst: ma nov 06, 2006 11:42 pm
door RVIER
heb er al enkele gehad slaat eigenlijk op de R4-en, boetes krijg ik nog steeds, gemiddeld eens per 6 weken. blij dat we nog geen puntenrijbewijs hebben!

de stoel die ik heb ingebouwd is er een van een Volvo480, met hoogteverstelling, lendesteun, serieuze hoofdsteun. Inbouwen gaat heel eenvoudig. Framepje (gek woord eigenlijk) van hoekijzer lassen dat op de stoel bevestigingspunten past, daarna stoel vastlassen aan het framepje. Controleer wel even of de stoel dan ook recht voor het stuur staat.

v gr Fons

foto's stoel

Geplaatst: di nov 07, 2006 1:52 pm
door jaapgeerts
hey Fons,

welkom op het forum,

heb je ook foto's van je stoelconstructie?

gr. jaap

stoelconstructie R4

Geplaatst: zo nov 12, 2006 3:37 pm
door RVIER
heren,

hierbij 2 fotos van mijn stoel (volve 480) en het framepje

http://img296.imageshack.us/img296/1152/sept001xm5.jpg
http://img296.imageshack.us/img296/1732/sept002it3.jpg


Zoals je kunt zien is het een frame van gewoon hoekijzer (30x30x3). Ik maak gebruik van de bestaande bevestigingspunten en gebruik de bestaande bevestiging van de veiligheidsriem.

Je kunt dus een willekeurige (stalen) stoel aan het framepje vastlassen. Zorg wel dat je een stoel neemt compleet met de stoelgeleiding!! en pas even alles in de auto (met de stoelgeleiding middenstand) voordat je alles vastlast.
( zorg wel dat je een en ander verantwoord doet en dat de zaak niet afbreek als je een noodstop maakt of van achter wordt aangereden)

Er is en nadeel van een goede stoel, het benzineverbruik gaat behoorlijk omhoog. Immers je schuif nu niet meer van je stoel af als je een bocht een beetje sportief neemt.

succes