Pagina 1 van 1

1400-1100

Geplaatst: di jan 24, 2006 3:08 pm
door yellowsub
hallo

gisteren kop los gegooid van mijn 1400 die in de f6 zat. koppakking goed stuk dus verse pakking ertussen en gaan....

niet dus, heel veel lucht!!! kop krom of gescheurd, dat is voor een volgende keer, maar er lag nog een gtl kop. deze erop gezet, maar nu lijkt er bovenin geen olie te komen.

1400 onderblok met koppakking afgesloten met een gtl kop.

weet iemand wat die m12 en m58 zeggen op de kop?
welke bougies moeten in de 1100 kop?

graag een reactie want anders zet ik er de 1100 van cees en jantine erin!

tuut tuut

en een beetje broemmm!!!

Geplaatst: di jan 24, 2006 3:36 pm
door cees en jantine
zitten de olie kanalen wel op dezelfde plek? of dekt de koppakking niet een kanaaltje af ofzo?

groet
cees
bijna karten met de r4..op rode koni´s rondom 8)

Geplaatst: di jan 24, 2006 8:35 pm
door schoapke
Zover ik heb kunnen zien zijn de koppakking van een 1100 en een 1400 gelijk op de maat van de cylinders uitgezonderd. Wat dat betreft zou er geen olie probleem moeten zijn.
Mij lijkt eerder dat de olie pomp het eerste accefietje niet helemaal overleefd heeft, maar die zit zover van de kop vandaan dat daar zelfs mijn bolle kop nog tussen past.

Eerder is hier al eens melding gemaakt van een crossflow kop op een 1100 onderblok. Denk dat een 1100 kop op 1400 onderblok minder problemen zou moeten geven