Pagina 1 van 7

GEGIL

Geplaatst: wo okt 13, 2004 1:23 pm
door carioca
Pas heeft Jasper de waterpomp vrvangen en de koppelingskabel, echt geweldig. De snaren zijn ook al vervangen en gesteld. Maar nu staat carioca alweer een aantal weken stil. Wanneer ik m nu start gaat ze gillen. Ik ben bang dat het de koppelingsplaten ofzo zijn. Zelf ben ik super a-technisch en heb ik verder in de vraagbaak ook nix kunnen vinden. ook heb ik gezocht op deze site, maar niets wat er echt een beetje op lijkt. Weet iemand wat het is of waar het aan zou kunnen liggen, want het enige wat ik nu nog met mijn auto kan doen is m wassen en waxen en erin gaan zitten en dat heb ik inmiddels al twee keer gedaan.....Het huilen staat me nader dan het lachen en als ik er nu aan denk komen de tranen al omhoog :cry: :( :cry: :( :cry:

Geplaatst: wo okt 13, 2004 1:41 pm
door brecht
ik kan uit de verhalen van het forum en van afgelopen zondag niet echt opmaken wat er aan de hand is, misschien heb ik vrijdag of maandag tijd om te komen luisteren. Geef ff je nummer via de pm dan kunnen we bellen.

(Jasper heeft ahgi een uur geleden zijn afstudeerverslag ingeleverd dus heeft misschien ook wel tijd)

Geplaatst: wo okt 13, 2004 1:45 pm
door brecht
misschien heel stom hoor, maar staat je fan misschien aan?

die kan namelijk echt een enorm gillend geluid maken als ie aanloopt. Het knopje sit een stuk onder de schakelpook. een flinke ram op de console daar snoert nhet gegil mestal wel de mond.

ik weet dat er bij carioca een verband lijkt te bestaan tussen het geluid en de koppeling, maar je weet maar nooit...

Geplaatst: wo okt 13, 2004 1:46 pm
door Diana
hoi :)

Niet verdrietig zijn, het komt vast allemaal goed!
Gegil word meestal veroorzaakt door een dynamo die stuk is, attans dat was bij mij het geval!

* Diana gaat broer bellen misschien heeft hij tijd en zin er is naar te kijken *

U hoort van mij!

Diana

Geplaatst: wo okt 13, 2004 2:01 pm
door brecht
Hoe is een stukke dynamo te herkennen? Ik heb er nml nog wel liggen, die zoou zo gemonteerd zijn als het nodig is.

Geplaatst: wo okt 13, 2004 2:11 pm
door Diana
Dan maakt je auto een gillend geluid en tevens gaat je acculampje branden of knipperen.

Het kan ook nog zo zijn dat de startmotor kapot is, maar dan slaat hij helemaal niet aan en dat kan ik uit het verhaal niet echt opmaken!

Geplaatst: wo okt 13, 2004 2:26 pm
door Jasper
Staan de snaren nog steeds strak genoeg?
Kan zijn dat de stelarm is losgetrild!?

Lager van de spanarm nog in orde?

Geplaatst: wo okt 13, 2004 2:31 pm
door IgoR4
Een kapotte dynamo hoeft niet per definitie te gillen (als de koolborstels op zijn). En een gillende dynamo hoeft niet per definitie kapot te zijn (als de lagers aan vervanging toe zijn).

Geplaatst: wo okt 13, 2004 2:33 pm
door Diana
Daarom zeg ik toch ook dat dat bij mij het gaval was en dus niet zo hoeft te zijn!?

Geplaatst: wo okt 13, 2004 2:38 pm
door IgoR4
Diana schreef:Gegil word meestal veroorzaakt door een dynamo die stuk is, attans dat was bij mij het geval!
Neem mij niet kwalijk, dat woordje 'meestal' zette mij op het verkeerde been.

Geplaatst: wo okt 13, 2004 2:44 pm
door brecht
IgoR4 schreef:Een kapotte dynamo hoeft niet te gillen.
Een gillende dynamo hoeft niet kapot te zijn.
wat mooi...R4-poëzie...

Geplaatst: wo okt 13, 2004 2:54 pm
door Diana
nou ja iig mijn dynamo was kapot en mijn auto gilde en nu die dynamo vervangen is is het gegil weg!?

Huh........naja....ik hoop iig voor Annemieke dat haar autootje het snel weer doet!

Geplaatst: wo okt 13, 2004 3:01 pm
door IgoR4
Hoop ik ook voor haar! :D

Geplaatst: wo okt 13, 2004 4:17 pm
door carioca
Gelukkig verscheen er een lach op mijn gezicht :D :D :D toen ik al jullie berichtjes zag. Ik ben echt heel blij met zoveel advies, nu ga ik bijna weer huilen, maar dan van geluk hoor!! hahaha
Ga meteen even kijken naar de van. Waaraan herken ik de stelarm??

Heb net even gekeken en de van stond niet aan. Toen dacht ik even kijken wat ie doet zonder koppelingskabel. Dus kabel eruit getrokken en hij startte gewoon, en geen gegil meer. Wat zegt dit nu weer. Het rubber van de koppelingskabel is niet meer heel, maar of dat nu alles veroorzaakt. Kan het ook zijn dat ie gaat piepen als ie te strak staat?
Anyway, hij start wel gewoon geen problemen daar gelukkig.

Geplaatst: wo okt 13, 2004 4:33 pm
door carioca
Oh ja en nog even dit, jullie weten niet half hoe blij ik ben met al jullie reacties. Ik was al bang dat jullie dachten HEB JE HAAR WEER, maar nee nog steeds even aardig en behulpzaam. Wat een auto al niet kan doen met een mens!
Als carioca het binnenkort weer doet, organiseer ik een leuke tour in regio Zuid-Holland en natuurlijk lekkere hapjes!!