Pagina 1 van 1

Geplaatst: di apr 16, 2002 7:11 pm
door cyclofrene
jullie zullen wel denken, "die cyclo die heeft het opgegeven.."

nee hoor helemaal niet, de wekzaamheden liggen alleen stil door het slechte weer van de afgelopen paar dagen, en als ik nu met dat apparaat aan de gang ga, dansta ik in de drek te banjeren. en dat gaat nie goed nie.

ik ben onder tussen wel bezig met de nieuwe elektrische installatie die in het viertje komt. ik ben druk bezig schema's en andere klimbim te tekenen en te bedenken..
en het word me een systeempje :smile: :eek:

nou, nou, nou.

ik weet niet of iemand ooit wel eens van een bussysteem heeft gehoord? nou zoiets gaat ik bouwen allen dan in de auto he,he
LOL

in ieder geval gaat ik vanavond ff met wat schakelingetjes aan het expirimenteren.

ik heb nou al pret( een ocmputer gestuurde 4)
haha

Geplaatst: di apr 16, 2002 7:25 pm
door Goof
doe je electro of zo, want dat lijkt me niet echt makkelijk. En heb je de electrische schema's van de r4?

Geplaatst: di apr 16, 2002 11:28 pm
door Ron
Ik heb niks gestudeerd, dus : wat is een bussysteem?

Geplaatst: wo apr 17, 2002 12:56 pm
door cyclofrene
ik heb mts electronica gedaan
en ik heb de tijd en ja ik heb de schemas van het viertje ook wel

Geplaatst: wo apr 17, 2002 7:58 pm
door cyclofrene
AHHAAAAAAHAAA FUCK MAN!!!
alweer regen. ik krijg er echt een sik van van dat pokkewater.
moet ik vanavond weer bierdrinken en chatten.

Geplaatst: wo apr 17, 2002 9:43 pm
door Ron
Ehh... wat is nou een bussysteem?

Geplaatst: do apr 18, 2002 1:09 pm
door cyclofrene
een bussysteem is het volgende:

een systeem waarmee je grote vermogens
(veel power) op de plek schakelt waar ze gelocaliseerd zijn. zodat je niet veel dikke kabels hoeft te leggen naar alle verschillende belasting. je kunt volstaan met één dikke vette kabel door de hele ruimte. en een aantal dunne stuurdraden waar bijna geen stroom doorheen loopt.
en het hele systeem is over het algemeen nog computergestuurd (geen computer in de zin van een pc, met een hele grote systeemkast) ook. met het gevolg dat je je hoofdsturing dus gecentraliseerd hebt en als je dus een storing hebt is het wat makkelijker te vinden. (mits de software goed is natuurlijk).

plus dat je om terugmeldingen kunt vragen etc. (is een lamp wel aan , draait een motor wel etc.

<font size=-1>[ Dit Bericht is bewerkt door: cyclofrene op 2002-04-18 13:12 ]</font>

Geplaatst: vr apr 19, 2002 11:03 pm
door Ron
Da's lollig en handig tegelijk. Istie ergens af op een meeting? Ik vind zo'n "check and doublecheck" auto een bijzonder leuk experiment.

Geplaatst: zo apr 21, 2002 1:46 pm
door cyclofrene
het restaureren van mijn viertje en hde ontwikkeling van de additionele systemen is een proces wat redelijk parrallel loopt
maar in schoorl is het in ieder geval nog niet klaar .
ik ben al blij als ik tegen die tijd het viertje helemaal in delen heb liggen en ik aan het lassen kan.
en als het regent, dan kan ik mooi bezig met de ontwikkeling van dat systeem.
:smile:
maar ik zal het je zeker laten zien als het af is en misschien als het goed uitpakt, dan kan ik je helpen met ook zo'n systeem te maken als je dat zo leuk vind.

Geplaatst: zo apr 21, 2002 11:44 pm
door cyclofrene

Geplaatst: zo apr 21, 2002 11:45 pm
door cyclofrene
YIEIEIEIEEEEEEHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ik heb het koetswerk los van het chassis!!!
het staaat nu 5cm hoger Er zitten blokkies tussen en ik kan het er gewoon aftillen op het moment da ik dat wil hahahhaaa

en verder welterusten

Geplaatst: ma apr 22, 2002 8:22 pm
door Ron
Geluk is niet duur. :smile: