Pagina 1 van 1

Geplaatst: zo jan 25, 2004 11:55 pm
door ms.dageraad
Heeft iemand een goeie tip om de auto zonder schade te kantelen? olie, accu en benzine eruit is logisch. koelvloeistof ook?
bij voorbaat dank
Peter

Geplaatst: ma jan 26, 2004 2:47 am
door R4F6GTX Automaat
accu eruit, de rest hoeft niet, misschien de benzine, als er veel in zit. Een reservewiel op zijn zijkant zetten, de wagen kantelen (met beleid) en met de goot op het midden van het reservewiel leggen, dicht bij de bocht in het midden van de wagen, dus waar de rand het stevigste is. Dan raakt de zijkant nergens de grond. Gaat perfect. Als ie lang op zijn zij ligt kan er wat olie bij de steekas gaan lekken. Ga je het zelf proberen?

_________________
Teveel Viertjes o.a. F6 automaat, F6 Sinpar(4x4), F6 Nato, GTL.
Opruiming van alle R4 onderdelen.

<font size=-1>[ Dit Bericht is bewerkt door: R4F6GTX Automaat op 2004-01-26 01:47 ]</font>

Geplaatst: wo jan 28, 2004 9:53 am
door ms.dageraad
Dank je wel.

Nee ik denk niet dat ik zelf de auto maak, maar de anti-roestbehandeling doe ik wel zelf. Dan weet ik tenminste zeker dat, dat goed gaat.

Peter

Geplaatst: wo jan 28, 2004 10:50 am
door R4F6GTX Automaat
Niet teveel antiroest prut smeren bij de te lassen plaatsen, dat fikt zo erg...

Geplaatst: wo jan 28, 2004 12:42 pm
door an3s
Maar dat zijn nou net de plaatsen waar anti-roest zin heeft.

Afbeelding

Geplaatst: wo jan 28, 2004 4:11 pm
door Folkert
doch bij voorkeur na het lassen...

Geplaatst: vr jan 30, 2004 12:02 am
door ms.dageraad
eerst maken, dan antiroest natuurlijk. maar dat fikken valt meestal wel mee. En zelfs dan ruikt lijnolie nog lekker.
groeten,
Peter

Geplaatst: za jan 31, 2004 10:29 pm
door jbeekmann
doch... Owatrol is geen probleem bij nog te lassen plaatsen...