Pagina 1 van 1

Fuseekogelhoes

Geplaatst: di jul 10, 2018 6:28 pm
door R1126 Beige Sahara
Heeft iemand toevallig maten of een nummer van de stofhoes van de fuseekogel rechts voor onderzijde?

Ik vermoed dat een dergelijk hoesje ook in de reguliere handel te koop is, mits je de juiste maat weet...

Re: Fuseekogelhoes

Geplaatst: di jul 10, 2018 8:14 pm
door MartinEnRuth
Heb laatst nieuwe gekocht bij Hofland automaterialen hier in Capelle ad IJssel. Had de oude meegenomen, dus was kwestie van vergelijken. Ik meen 32 of 35mm.

Re: Fuseekogelhoes

Geplaatst: di jul 10, 2018 8:23 pm
door Mark4GTL
Twimva kan deze vast leveren.

Re: Fuseekogelhoes

Geplaatst: wo jul 11, 2018 10:24 am
door Bertje
Maat ligt aan het bouwjaar. Het laatste type is 12x33,5x28mm. Laatst gekocht voor 1,70 per stuk

Re: Fuseekogelhoes

Geplaatst: za okt 18, 2025 1:10 pm
door Hanz
Op zoek naar informatie over hoesjes kwam ik op dit topic terecht.
- Hoe denken de geleerden over de klemringetjes waarmee die hoesjes vast zitten? Zojuist diverse onderdelenzaken afgeweest die ze allemaal niet hadden. Kunnen ze straffeloos vervangen worden door tiewraps, of krijg je dan problemen met het nokje dat op de tiewrap zit, dat de hoes mogelijk beschadigt?
- Hebben de hoezen boven en onder verschillende maten?

Re: Fuseekogelhoes

Geplaatst: zo okt 19, 2025 7:08 am
door Crelesy
Tywrap zegt bij mij in de buurt de ene garage dat 't oké is en de andere niet.
Gevalletje vertaling van "deugdelijke bevestiging"

Ik zou op die plek persoonlijk geen tywrap doen eigenlijk. Dan eerder 1.5 mm staaldraad en dan een ouderwetse slangenklem nabuigen. Als dat netjes zit, kom je er wel mee weg en heb je meer tijd om een slangenklem te bestellen misschien. Ik zou zelf een zo smal mogelijk slangenklemmetje proberen te vinden.
Die brede met vaak ook een blauwe spanschroef vind ik niks op zo'n plek.

Re: Fuseekogelhoes

Geplaatst: zo okt 19, 2025 8:52 am
door Marcel77