Pagina 1 van 1
Geplaatst: wo apr 09, 2003 7:33 pm
door jbeekmann
Wie heeft er tips? Ik dacht zelf aan rubber met kit moteren. Mijn pa was voor de siliconenspray en er zijn er ook die gewoon een nieuw rubber met talkpoeper monteren. Wie heeft er ervaring? Mijn ruitje lekt op het moment niet (maar heeft wel een scheur en de bekende witte randen).
Geplaatst: wo apr 09, 2003 7:44 pm
door Ron
Theoretisch moet het allemaal zonder kunnen.
Al zijn er die wat prut ertussen stoppen. Die siliconen is alleen maar om de boel soepel over je felsrandje te krijgen. Ik zou het zonder kit of ruitenlijm doen.
Maar dat is een beetje persoonlijk natuurlijk.
Geplaatst: wo apr 09, 2003 10:55 pm
door Folkert
Ik heb vaseline gebruikt. Flink insmeren en hij floept er zo in...
Geplaatst: vr apr 11, 2003 11:13 am
door David
...Maar floept hij er dan niet ook zo weer uit?!
Geplaatst: vr apr 11, 2003 2:41 pm
door Ron
Langzaam optrekken als je achteruit rijdt.
Nee hoor, dat floept er normaal gesproken (altijd die slag om de arm) niet uit.
Geplaatst: vr apr 11, 2003 6:33 pm
door renault4
Zuurvrije vaseline werkt inderdaad perfect en zelfs met 140 km per uur wordt het voorruit géén achterruit.
Geplaatst: vr apr 11, 2003 10:22 pm
door Folkert
Daarna dien je de "pees" te monteren, zodat de ruit vast zit!!!
Geplaatst: za apr 12, 2003 6:35 pm
door Goof
De ruit kun je er nooit naar binnen uit drukken. (de)monteren altijd naar en vanuit buiten, zou anders wel erg gevaarlijk zijn he. Daarna een pees in de rubber wringen (klotewerkje) en het is gepiept.
Geplaatst: za apr 12, 2003 11:17 pm
door Folkert
Daar heb je zogenaamde pezentrekkers voor, al kan het ook zonder en ook daar helpt vaseline...
Geplaatst: zo apr 13, 2003 2:59 pm
door twan
die pees gaat er gemakkelijk in met zuurvrije vaseline.
Bij de bochten was een fohn erbij erg handig. (Zo'n verf afbladder fohn, niet te lang en te dicht erop)
Een beetje opwarmen van de kunstof pees en het rubber hielp in mijn geval omdat ik het in de winter buiten heb gedaan.
succes,
twan