Pagina 1 van 1
apk den haag waar
Geplaatst: do mar 01, 2012 11:28 pm
door Erik
Vraagje.
Apk regio den haag Zoek een bedrijf wat even met je meedenkt niet van die mensen van oude bak met de hand geschildert dus zou wel slecht zijn.
Ik wil even weten wat te doen voor keuren dat oplossen en terugkomen, maar niet tussendoor afmelden etc...
Toen ik nog in Groningen woonde ging ik naar de Carfit "over elk probleem... Bla bla en altijd een goedkeuring. Heerlijke tent.
erik
Re: apk den haag waar
Geplaatst: do mar 01, 2012 11:47 pm
door kneul0
bij garage van oosterhout
esdoornstraat 168
2565 HW den haag
ben ik ook een keer geweest
bij mij was het als de verlichting het deed en de wiellagers niet te veel speling hadden dan kwam het wel goed. dus ik denk dat die niet te moeilijk doet.
groet leon
Re: apk den haag waar
Geplaatst: vr mar 02, 2012 8:12 pm
door Daan
Anders AA autoservice, A13 afslag Delft-Zuid.
Als je zelf zorgt dat de auto voldoet aan de eisen is er niets aan de hand en is ie zo gekeurd. Als je aangeeft dat je eerst wil weten wat gedaan moet worden kan dat ook (wel afrekenen), je hebt dan de (wettelijke?) week om het voertuig heraantebieden. Je kan er ook voor kiezen onderhoud door hun te laten doen.
Voor de APK betaal je iets meer dan elders (40 euro) maar dan 'keuveld'de keurmeester wel met de RDW-keurmeester bij een steekproef (eigen ervaring!) en loodst je Renaultje er door.
Groot deel van de Delftse studenten met hun 'parkeerplaats sleutelprojectjes' zijn geziene klanten (ondergetekende incluus).
Re: apk den haag waar
Geplaatst: vr mar 02, 2012 11:12 pm
door renald kwartel
APK
Keuren kan ook in Delft.
Bespreek vantevoren wat je wil , en dan kijken we wat de mogelijkheden zijn.
Groeten van Roon
Re: apk den haag waar
Geplaatst: vr mar 02, 2012 11:22 pm
door renald kwartel
APK
Aanvulling op mijn voorgaande berichtje.
Op mijn werk in Delft Keuren wij dagelijks.
Wij keuren alles.
hedendaagse auto's, kampeerauto's, oldtimers, bikes met auto kenteken etc etc
Wij zitten aan de Lagos weg in Delft
Groeten van Roon
Re: apk den haag waar
Geplaatst: zo mar 11, 2012 5:18 pm
door MsLabora
Garage Gordini, die voorheen in Maassluis zat -nu Zeeland- en gespecialiseerd is in 4tjes, liet altijd Klaas van der Eijk uit Hoek van Holland de auto's keuren. Die heeft dus ook zat ervaring met oude Renaults.