Pagina 1 van 1

verschil R4F6 & R4F6 combi

Geplaatst: wo jan 11, 2012 11:07 am
door Arjan_vB
dames , heren,

Kan iemand mij verterllen wat precies het verschil is tussen de R4F6 en R4F6 combi?

ik snap dat de combi ramen en een achterbank heeft, maar kan in een 'gewone' R4F6 ook een achterbank gemonteerd worden (en dan ramen) en dat je dan een 'R4F6 combi' hebt of zijn er meer fundamentele verschillen in carroserie en dergelijke???

Ben benieuwd.

Arjan

Megane 1.6 GT - nog geen 4

Re: verschil R4F6 & R4F6 combi

Geplaatst: wo jan 11, 2012 3:49 pm
door zwergje
Iemand enig idee wat de aanpassing naar 4 plaatsen op het kenteken door de RDW inhoudt en kost?

Re: verschil R4F6 & R4F6 combi

Geplaatst: wo jan 11, 2012 4:58 pm
door Willem de Zwijger
Arjan_vB schreef:of zijn er meer fundamentele verschillen in carroserie en dergelijke???
Volgens mij is er geen enkel fundameteel verschil

Re: verschil R4F6 & R4F6 combi

Geplaatst: wo jan 11, 2012 9:31 pm
door Bertje
Een verschil dat er kan zijn is dat er in de bovenhoeken links en rechts achteraan bevestigingspunten zitten voor de gordels van de achterbank. Maar gordels achterin waren toen niet verplicht, dus niet alle F6en hebben dat. En ik heb ook eens een F4 (niet F6) gezien van de Belgische post (dus bedoeld voor vracht) waar óók die punten in zaten, terwijl daar dus nooit een achterbank in heeft gestaa.

Kleine verschillen zijn natuurlijk nog dat je de gereedschapsbak achter de voorstoelen eruit moet halen zodat de passagiers hun voeten kwijt kunnen en op de wielkasten achter moet je clipjes lassen om de leuning van de achterbank vast te zetten.

Verder zo ver mij bekend geen verschillen. Omkeuren schijnt niet zo duur te zijn (maar heb ik geen bron van).

Re: verschil R4F6 & R4F6 combi

Geplaatst: zo jan 15, 2012 12:23 pm
door Arjan_vB
Heren,

Bedankt voor de reacties... geeft weer stof tot nadenken....

Arjan

Megane 1.6 GT - nog geen 4