Pagina 1 van 1

Geplaatst: ma jan 27, 2003 9:22 pm
door Gast
Weet iemand of het mogelijk is om van een GTL 83 en een TL 86 1 auto te maken. Zijn net aan het sleutelen en heb al wel wat verschillen gezien in de binnenschermen.
Is het mogelijk om het chassis van de GTL te gebruiken en daar de carrosserie van de Tl over heen te plaatsen.

Ook evt. ander tips die van pas komen zijn van harte welkom.

Sander

Geplaatst: ma jan 27, 2003 9:43 pm
door Ron
Als je alle spullen hebt dan past bij mijn weten alles. Moet zonder al te veel problemen mogelijk zijn. Het is niet zo dat het niet kan namelijk.
Ik geloof dat je remmenzooi even aandacht behoeft. En je traverse. En wellicht je motorkap en je radiateur. En misschien zie ik wel een heleboel over het hoofd...


<font size=-1>[ Dit Bericht is bewerkt door: Ron op 2003-01-28 20:50 ]</font>

Geplaatst: di jan 28, 2003 8:01 am
door Gast
In ieder geval bedankt voor je reactie Ron! We gaan het dus maar gewoon proberen en we zien wel waar het schip strand! Beide auto;s zijn in ieder geval helemaal compleet en we hebben nog vele F6 onderdelen ligeen waaronder een motor met 65.000 op de teller!

Mocht iemand nog wat bedenken, hoor ik het graag

Sander

Geplaatst: di jan 28, 2003 10:55 am
door Bauke
Vroeg op man, ben je erg nieuwsgierig of werk je in de nachtploeg? rond die tijd moet k niet aan een beeldscherm denken, maar goed.
Is het niet een optie om de auto die het grootste gedeelte zal gaan "leveren" met iemand te ruilen tegen een model waarvan wel alles past? misschien een stom idee, maar het zou zonde zijn als je twee afgelikte boterhammen in je garage hebt staan en het je heel veel tijd en geld gaat kosten.

Geplaatst: di jan 28, 2003 5:58 pm
door Gast
Gewoon vroeg op, en ook geen eigen PC dus ben afhankelijk van mijn collega's computer. Moet er bij vertellen dat de 2 auto's van mijn vader zijn en hij het leifste wel van deze twee een goede wil maken. Maar ik kan het hem wel een keer voorstellen natuurlijk.

Bedankt Sander

Geplaatst: di jan 28, 2003 6:33 pm
door Goof
Sander, we zouden het erg fijn vinden als je jezelf even registreerd, wel zo makkelijk, ook voor jou, want dan hoef je je posts niet telkens te ondertekenen.

Geplaatst: di jan 28, 2003 8:46 pm
door SanderW
Bij deze!

Ga nu snel terug naar de garage om weer te knutselen aan de 4tjes!

Geplaatst: di jan 28, 2003 9:51 pm
door Ron
First things first.