Pagina 1 van 1
Geplaatst: do jan 16, 2003 12:07 am
door R4F6GTX Automaat
Is het chassis/onderstel/techniek van een gewone R4 (TL of GTL) dezelfde als die van een F4?

Geplaatst: do jan 16, 2003 1:16 am
door parisienne4
Ja, alleen is aan de achterwielophanging een anti-rollbar geschroefd en heeft de buisbumper een afwijkende ophanging.
Dr.Quatre.
Geplaatst: vr jan 17, 2003 12:17 am
door Folkert
anti-rollbar... Ook een mooie benaming voor een torsiestabilisator (stabi).
Geplaatst: vr jan 17, 2003 11:30 am
door R4F6GTX Automaat
Ik heb nl een goed chassis van een roestvrije GTL die op z'n kop gelegen heeft, plus een puntgave F4 die over een bus-verkeers-drempel gereden heeft die er zo z'n complete landingsgestel onderuit gereden heeft. Ik wou die F4 bovenkant op het GTL onderstel zetten. Heb ik gelijk een 1100 motor erin. Gaat dat, of kom ik onmogelijke dingen tegen?

Geplaatst: vr jan 17, 2003 11:50 am
door Goof
da git krek
Geplaatst: vr jan 17, 2003 8:06 pm
door Folkert
Klinkt als een goed plan!
Geplaatst: vr jan 17, 2003 10:18 pm
door parisienne4
Ik ben iets vergeten!! Je raakt wel je gereedschapbakkie kwijt, want dat zit op de bodemplaat gepuntlast. Misschien de originele loshakken/boren?
Dr.Quatre.
Geplaatst: vr jan 17, 2003 11:05 pm
door Folkert
Toch heeft Dr. Quattre er duidelijk meer verstand van!
Geplaatst: vr jan 17, 2003 11:48 pm
door Jan-Geert
mijn f4 heeft ook niet zon bakkie

Geplaatst: za jan 18, 2003 12:04 am
door R4F6GTX Automaat
Ik geloof ook niet dat er bij mij zo'n gereedschapbakie zit. Het is een F4 combi, met achterbankje dus. Dan is dat bakje toch weg zodat je er de voeten kwijt kan?
Geplaatst: za jan 18, 2003 10:00 am
door Jan-Geert
die van mij is grijs met een gasinstallatie , daarom zal ie wel weg zijn , dr quatre heeft er eentje met bak , dat is een ex auto van mij...
Geplaatst: di jan 21, 2003 11:22 am
door Bauke
even verwarring:
F4 combi, F6, F6 combi? Mij is geleerd dat er dé 4 is, een R4F6 (oftewel de besteller) en de R4F6combi (besteller, maar dan met ruiten rondom en met bankje) waarvan ik de trotse eigenaar ben. Ben ik nu verkkerd ingelicht, of gek? of worden alle termen door elkaar gebruikt?
Geplaatst: di jan 21, 2003 10:28 pm
door Ron
Je hebt dé 4 (sedan)
<html>
<IMG SRC="
http://www.r4club.nl/gif/g13t.jpg">
</html>
Je hebt de 4F4 (bestel, maar dan kort)
<HTML>
<IMG SRC="
http://www.r4club.nl/gif/g15t.jpg">
</html>
Je hebt de 4F6 (bestel, maar dan lang)
<html>
<IMG SRC="
http://www.r4club.nl/gif/g11t.jpg">
</html>
(die witte)
Die term combi is me niet helemaal duidelijk, maar wordt volgens mij alleen gebruikt voor de F6, als dat er eentje is met een bankje d'r in.
Of de term F4 combi ook legitiem is weet ik niet.
Staat allemaal nog los van de beoordeling of je gek bent of niet. Nieuw topicje voor maken?

Geplaatst: wo jan 22, 2003 12:06 pm
door Bauke
Ben ik toch niet gek, gelukkig. Ik denk niet dat een apart topic daarover lang blijft staan, want het heeft natuurlijk geen reet met sleutelen te maken, maargoed. Bedankt voor de helder uitleg en de plaatjes (Hoe krijg je die ertussen?) Gelukkig had ik het toch goed. Combi staat dan volgens mij voor het hebben van ruiten rondom en een bankje achterin. Klinkt ok logisch, combi van besteller en personenauto. De eerste MPV dus! (Fiat multipla en andere uitwassen daargelaten). Ik wordt steeds trotser op mijn wagentje.