Pagina 1 van 1

roet in de carburateur

Geplaatst: vr nov 12, 2010 8:11 pm
door R4fan
Hallo allemaal,

Zoals al een tijdje geleden vermeld is de carburateur nog steeds niet helemaal toppie. Hikt nog steeds vaak na schakelen. Rijdt er nu wel gewoon mee door.
Nu zag ik net, tijdens het monteren van de 'warmtebuis' op uitlaat en luchtfilter, dat de klep in de carburatuer (gasklep die kantelt?) aan 1 kant helemaal zwart is. Bij mijn seat is dat niet zo, dus volgens mij ook niet helemaal top.

Wat kan/moet ik doen?

Olie verbruikt ze bijna niet. Koelvloeistof een klein beetje zag ik net. (is ook weer helemaal vies bruin :( )

MVG Bob!

Re: roet in de carburateur

Geplaatst: za nov 13, 2010 1:52 am
door deutz
niets aan doen, als de rest naar behoren werkt. voor dat hikken, de afstelling van je CO-gehalte controleren,
staat waarschijnlijk te schraal afgesteld.
gr.Jan.

Re: roet in de carburateur

Geplaatst: di nov 23, 2010 8:46 pm
door R4fan
Heb dan wel suppie veel antwoorden gekregen, maar zal toch even vertellen dat het schokken van de motor voor 80% ofzo is verholpen na het aansluiten van de lucht(aanzuig)buis op het luchtfilter :D Joepie :)

Maar... nu is vandaag mijn km-kabel teller afgeboken aan de bak. HEt uiteinde zit er nog in. Precies afgebroken bij het zwarte. Krijg hem er zelf met geen moeite uit.

Hoop dat er nog magazijndagen zijn. Dan hoop ik op hulp (ehh)

Re: roet in de carburateur

Geplaatst: do nov 25, 2010 8:50 pm
door Mark4GTL
AS zondag wintersale @ magazijn

Re: roet in de carburateur

Geplaatst: do nov 25, 2010 9:16 pm
door R4fan
Toevallig ben ik vrij dan, dus als het een beetje weer is kom ik.
Al haal ik het schroefje eruit, ik krijg hem niet uit zijn porsitie "gewipt".
Dat moeten we terplekke maar eens proberen :-? Moet dus een hele andere kabel op (en gelijk de tellerkast ook maar.... de twee linkse cjifertjes tollen als een gek :lol: )